Ks. Krzysztof Pelc

Ks. Krzysztof Pelc urodził się 25 listopada 1966 roku. Święcenia kapłańskie otrzymał 2 maja 1993 roku w Krakowie z rąk biskupa Jana Chrapka. Pierwszą jego placówką było Bemowo, gdzie również podjął studia z zakresu teologii środków społecznego przekazu. W roku 2004 został skierowany do pracy w formacji, najpierw jako mistrz nowicjatu w Pawlikowicach, a następnie jako prefekt Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie. Po powrocie do naszej parafii powierzono mu opiekę nad Wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym, pracę w kancelarii parafialnej (wtorek rano oraz czwartek rano i po południu) oraz prowadzenie gazetki „Nasza Parafia”. Imieniny: 25 lipca.

Ks. Mieczysław Kucel

Ks. Mieczysław Kucel urodził się 8 września 1966 roku w Przeworsku. Święcenia kapłańskie otrzymał 2 maja 1993 roku. Przez kilka lat pełnił funkcję Prefekta Wyższego Seminarium Duchownego Księży Michalitów w Krakowie. Od sierpnia 2003 roku pełni funkcję Dyrektora Ośrodka Wychowawczo-Profilaktycznego "MICHAEL". Opiekuje się Wspólnotą Rodzin Nazaretańskich oraz prowadzi Kurs ALFA. Imieniny: 1 stycznia.

Ks. Józef Przeklasa

Ks. Józef Przeklasa urodził się 19 listopada 1932 roku. Święcenia kapłańskie otrzymał26 maja 1985 roku. Przez wiele lat pełnił funkcję nauczyciela historii i wychowawcy w Niższym Seminarium Duchownym Księży Michalitów w Miejscu Piastowym. Pełnił również funkcję Proboszcza w Parafii Świętego Michała Archanioła w Młochowie. W naszej parafii posługuje od 2004 roku. Ks. Józef jest duchowym opiekunem Wspólnoty Duchowej Adopcji. Imieniny: 19 marca.

Ks. Dariusz Kielar

Ks. Dariusz Kielar urodził się 16 lipca 1975 roku w Rzeszowie. Święcenia kapłańskie otrzymał 18 maja 2002 roku w Krakowie. W latach 2002 – 2007 studiował filologię polską na KUL-u w Lublinie. Następnie pełnił funkcję prefekta i katechety w Katolickim Gimnazjum i Liceum w Krośnie. Przez ostatnie dwa lata był kapelanem Domu Generalnego Zgromadzenia Sióstr św. Michała Archanioła w Miejscu Piastowym. W naszej parafii pracuje od lipca 2011 roku. Prowadzi kurs przedmałżeński, głosi comiesięczne katechezy dla dorosłych, organizuje spotkania Przyjaciół Jana Pawła II oraz jest opiekunem Czcicieli i Rycerzy św. Michała Archanioła. Jest także opiekunem Klubu Honorowych Krwiodawców "Michael". Imieniny: 19 grudnia.

Ks. Janusz Rzucidło

Ks. Jan Rzucidło urodził się 9 grudnia 1932 roku. Święcenia kapłańskie otrzymał 25 lutego 1964 roku. Przez wiele lat pełnił funkcję Proboszcza w Parafii Podwyższenia Krzyża w Górsku. W naszej parafii ks. Jan posługuje od lipca 2004 roku. Imieniny: 24 czerwca.

Nowa galeria zdjęć - Złoty i Diamentowy Jubileusz Małżeństwa

NASZA SIEĆ

Ośrodek Michael Galeria Anielska Służba liturgiczna ołtarza Biblioteka JP2 Klub piłkarski Uskrzydleni